AMK2012

2012. június 21-23.

Győr

MTA SZTAKI támogatási pályázat

A konferencia témái iránt érdeklődő ill. azokhoz kapcsolódó matematikai területeken dolgozó nappali jogállású MSc ill. PhD hallgatók részére, indokolt esetben az MTA SZTAKI (MTA Számítástechnikai és Automatizálási Kutató Intézet) a hallgatói regisztrációs költséget és annak járulékait fedezi maximum 5 fő erejéig. Elsősorban, de nem kizárólag a Jármű- és Gépipar, Energia ill. a Telekommunikáció és Web-Technológiák stream iránt érdeklődő hallgatók támogatására van lehetőség. Előnyt élveznek azok a hallgatók, akik poszter előadással jelentkeznek.

A támogatási igényt egy maximum féloldalas indoklással – az elsődleges érdeklődési terület megjelölésével - együtt elektronikusan kell benyújtani a

Varga Rozália (vargar@sze.hu)

címre. A kérelmet támogató témavezető vagy vezető oktató nevét a kérelemben kérjük feltüntetni, és azt neki is - másolatban - elektronikusan elküldeni.

A támogatási igény benyújtásának határideje: 2012. június 6.

Döntés a támogatásról és értesítés e-mailben: 2012. június 12.

A kérelmek elbírálásáról a programbizottság dönt. A támogatásban részesült hallgatók a szállásfoglalásukat egyénileg, saját költségükre intézik.

2012. május 23.

Gerencsér László