AMK2012

2012. június 21-23.

Győr

Morgan Stanley támogatási pályázat

A konferencia témái iránt érdeklődő ill. azokhoz kapcsolódó területeken dolgozó nappali jogállású MSc ill. PhD hallgatók részére, indokolt esetben – más forrás híján – az alábbi kedvezmények igényelhetők:

10 hallgató részére a teljes hallgatói regisztrációs költséget és annak járulékait fedezi a Morgan Stanley Hungary Analytics Ltd. Elsősorban, de nem kizárólag a Pénzügyi- és Biztosítási Matematika stream iránt érdeklődő hallgatók támogatására van lehetőség. Előnyt élveznek azok a hallgatók, akik poszter előadással jelentkeznek.

A támogatási igényt egy maximum féloldalas indoklással – az elsődleges érdeklődési terület megjelölésével – együtt elektronikusan kell benyújtani a

Varga Rozália (vargar@sze.hu) és pcamk2012 (pcamk2012@gmail.com)

címekre. A kérelmet támogató témavezető vagy vezető oktató nevét a kérelemben kérjük feltüntetni, és azt neki is - másolatban - elektronikusan elküldeni.

A támogatási igény benyújtásának határideje: 2012. június 6.

Döntés a támogatásról és értesítés e-mailben: 2012. június 12.

A kérelmek elbírálásáról a programbizottság dönt. A támogatásban részesült hallgatók a szállásfoglalásukat egyénileg, saját költségükre intézik.

2012. április 16.

Gerencsér László